žákovská liga - st.žáci - 2.kolo - 18.1.2020

Název

Popis

Dne 18.1. se na Vodove odehrálo druhé kolo Žákovské ligy. Průběh všech zápasů vám přiblíží přímo trenérka starších žáků Lenka Kristová.
SKKP HANDBALL BRNO - SOKOL TELNICE 17:13 (poločas 7:8)

Ve 2. minutě došlo u Ondry k výronu kotníků, v 8. minutě první vyloučení, v 10. minutě stav 1:7. Rekapitulace našich útoků: 1 gól, 2x vybití branáře, 2x střela mimo a 4 technické chyby. Co více jsme si mohli v domácím turnaji žákovské ligy přát,že? To se již nedalo vydržet a po důrazném napomenutí během oddechového času se začala situace zlepšovat. Díky pěkným přihrávkám Šimona, střelbě Kuby Nečase z trháků a několika zákrokům Lukáše poločas již jen 7:8. Po půli dokonán výsledkový i herní obrat a na závěr tedy spokojenost.

Střelci: Erbes, Svoboda F po 4, Nečas J.a Tyl po 3, Mračna 2, Šmehlík 1

SKKP HANDBALL BRNO - TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 16:23 ( poločas 10:12).
Za 45 minut po první zápase nás čekal jeden z favoritů soutěže, tým hráčů z Plzně. V jejich středu i několik hráčů z dorostenecké 1.ligy. Naši kluci se však soupeře nezalekli a minimálně v 1.poločase bojovali celkem vyrovnaně. Ve druhém poločase bohužel častá vyloučení a zlepšená hra Plzně. Nakonec porážka o sedm branek.
Střelci: Erbes 4/1, Nečas J. 4, Svoboda F. 3. Tyl 2, Koukal, Mračna 1, Nečas M. 1

SKKP HANDBALL BRNO - TJ TATRAN LITOVEL 24:19 ( poločas 13:8).
Soupeř byl ještě rozhozený z porážky od Telnice a toho jsme hned na začátku využili. Neustále jsme vedli, kluci si hráli svou hru. Vystřídání hráčů v poli a přesto celkem pohodová výhra.
Střelci: Erbes 7/3, Tyl 7, Svoboda F. 3, Mračna 2, Benda, Nečas J., Šmehlík, Vinkler po 1, Man 1/1

SKKP HANDBALL BRNO - TJ SOKOL ŠŤÁHLAVY 11:21 ( poločas 7:13).
Na závěr dne nás čekal soupeř, který stejně jako my vyhrál 2 zápasy. Bohužel kluci po obědě nebyli schopni zápas zvládnout. Začátek byl ještě přijatelný, ve 14. minutě na tabuli svítilo skóre 6:8, ale soupeř byl mnohem lépe sehraný. Bylo poznat, že několik kluků hraje pravidelně 1. ligu dorostu. Zvláště nás trápil jejich velmi dobrý brankář a v útoku výborná spolupráce s výškově menším, ale velmi pohyblivým pivotem. Ve druhém poločase soupeř využíval hru v útoku vždy až na hranici pasivity a z našich kluků se prosazoval již jen Franta díky svým fyzickým dispozicím. Postupně se na hřišti vystřídala většina kluků a nakonec prohra z toho byla prohra o deset branek. Podobně jako v 1.kole ŽL byl poslední zápas ten nejhorší. Bude patrně nutno zapracovat na fyzické kondici našich hráčů.
Střelci: Erbes 4/1, Svoboda F. 4, Mračna 3.

Závěrem díky klukům za bojovnost, rodičům za povzbuzování v průběhu celého turnaje. Další kolo nás čeká v neděli 16.2. až v dalekých Lovosicích, kde nám kromě domácích bude soupeřem Polanka, s kterou jsme se setkali již v kvalifikaci a dva týmy z konce tabulky Most a Velké Meziříčí.