Název

Popis

Starší žáci JM liga
SKKP HANDBALL BRNO A- TELNICE 29:27 ( 19:13)

V neděli 8.3. se náš A tým starších žáků utkal na domácí palubovce s momentálním lídrem soutěže z Telnice. Kluci chtěli soupeři oplatit podzimní porážku. Začátek zápasu se našim povedl, když v 10.minutě vedli 8:4 a ve 20.dokonce 18:10. Na hru se pěkně dívalo, obrana byla velmi slušná a útok proložen několika trháky byl také výborný. Bohužel v posledních 5 minutách 1.poločasu kluci trochu polevili v koncentraci a tak poločas „ jen“ o 6.

Ani začátek 2. poločasu neukazoval na nějaký problém s udržením výsledku. Bohužel se klukům přestala dařit střelba, ale solidní obranou udržovali stále pěkný náskok- v 15.minutě druhého poločasu 25:20. Následná vyloučení některých hráčů zapříčinila i okénka v obraně, kterých soupeř využil a párkrát se dotáhl až na rozdíl jednoho gólu. Naštěstí vždy někdo z kluků v následném útoku úspěšně zakončil a tak jsme soupeři nedovolili výsledek zvrátit.

Velký dík za podporu patří i všem fanouškům z řad rodičů a známých, kteří přispěli k vynikající atmosféře zápasu . Jen prosíme příště omezit při fandění některé výrazy.

Branky : Erbes 8, Svoboda F. 8, Tyl 7/1, Mračna 4, Hanus a Koukal po 1.