Kvalifikace žákovské ligy 24.11.2019

Název

Popis

V neděli 24.11. náš A tým starších žáků zajížděl do Polanky na kvalifikaci o postup do Žákovské ligy ( Mistrovství ČR starších žáků)
Soupeřem nám byly 3 týmy z Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského kraje.
1. zápas : SKKP HANDBALL BRNO - CENTRUM HANÁ 22:14 . Hned od úvodního hvizdu se kluci zakousli do soupeře a postupně navyšovali náskok až na poločasových 11:5. Ve druhém poločase i přes prostřídání jsme udržovali minimálně 6 brankové vedení a došli k výhře o 8. Hlavně výkon v obraně však nebyl ideální.
2. zápas SKKP HANDBALL BRNO- ROŽNOV p.R. 23:12. Před zápasem bylo jasné, že výhra posouvá kluky do ŽL. Začátek zápasu byl jako na houpačce a v 8.minutě jsme prohrávali 4:5. Naštěstí se potom začalo klukům dařit více v útoku, zlepšila se obrana až na hranici dokonalosti , několika výbornými zákroky pomohl Lukáš v bráně a v 15. minutě už bylo 12:5 pro nás. Zbytek zápasu se v podstatě jen dohrával, protože o vítězi a postupujícím již bylo jasno.
3. Zápas SKKP HANDBALL BRNO- POLANKA . Oba týmy měly před vzájemným zápasem zajištěn postup do ŽL. První poločas odehrála základní sestava. Bohužel únava spojená s uspokojením z postupu měla za následek prohru v poločase 4:9. Do 2.poločasu nastoupily po domluvě trenérů druhé šestky a naši kluci ukázali, že mohou klidně při výpadku nahradit někoho ze základu. Svoji část vyhráli 7:5 a celkem tedy prohra 11.14.

Velké díky patří fanouškům z řad rodičů, kteří byli místními oceněni jako nejlepší fanoušci ze všech týmů a samozřejmě velká gratulace celému týmu k postupu. První kolo se odehraje již za 2 týdny a pokud budou kluci hrát jako první 2 zápasy, tak by mohli atakovat první desítku pořadí, což by byl jejich velký úspěch.